Vznikly ve Zlíně jako místo tvoření, navrhování a prezentaci designu značek želé jewellery, plody.work a cover. Postupem času začali v showroomu prezentovat svoji práci další čeští i slovenští designéři a výtvarníci např. Veronika Švábeníková, Filip Váp, Dušan Tománek, Filip Beránek, Kave a další.

***
Ve výstavním ateliéru si můžete osobně Golf kroket se symboly, včetně tašky, prohlédnout i zakoupit. Pro více info pište na studio@prostory.work.

Cover, je zkratkou jména autorky módních doplňků Kateřiny Vavrouškové

Vytváří tvarově jednoduché a praktické formy tašek, batohů, kabelek z tradičních materiálů jako useň, ale zároveň např. z recyklovaných bannerů. Doplňky jsou gendrově neutrální, tvořené se smyslem k udržitelnosti a respektem k české práci.

Více na prostory.work.

Plody.work, nábytek z mořené překližky

Zaměřují se na navrhování a realizaci kolekcí autorského nábytku z mořené překližky. Veronika Zelezníková a Robert Urban kombinují moderní principy výroby s tradičními řemeslnými technikami a vytvářejí tak užitkové solitéry intimních i veřejných interiérů.

Více na plody.work.

Želé jewellery, neobvyklé návrhy kolekcí autorských šperků

Základem šperků Veroniky Zelezníkové je laboratorně zpracovaný krystal bismutu, který kombinuje se vzácnými kovy. Její kolekce byla oceněna na Designbloku 2019, je nominována ve své kategorii na Czech grand design 2021 a současně byla vyzvána k prezentaci na milánském šperkařském týdnu MJW 2021.

Více na zelejewellery.

Kontaktní informace:

nám. T. G. Masaryka 2433
760 01 Zlín
Česká republika

studio@prostory.work

Kateřina Vavroušková +420 604 112 060
Veronika Zelezníková +420 608 140 740

***

Najde si náš recykl  místo ve vaší galerii? Stačí napsat a my vám poskytneme aktuální informace.