Kladete si otázku, jak a z čeho vznikají produkty DIDAWOOD?

Dřevovýroba firmy EGOÉ kovo (kovocité) disponuje zbytky materiálů, dřevěným odpadem, který se z velké části využívá jako palivo. Skvostný nápad, využít odpad odsouzený k smrti, okamžitě nabyl reálných a realizovaných kontur. Výroba se rozjela takřka okamžitě. Nezůstáváme jen u zpracování dřevěného odpadu. Naší snahou je využít odpadový materiál i na doplňkové části produktů. Zpracováváme odřezky látek, papíru i kůže.

Věříme, že se i vy stanete součástí ekologicky smýšlející rodiny DIDAWOOD, že i vy patříte mezi ty, co se snaží zlepšovat stav životního prostředí, myslíte tak trochu “zero waste” a taky trochu minimalisticky.

mmcité, městský mobiliář se vkusem

Městský mobiliář a speciální konstrukce jsou hlavním výrobním programem firmy EGOÉ kovo (kovocité). Mezi stěžejní povrchové úpravy materiálů patří tryskání, metalizace, práškové lakování a mokré lakování. Součástí firmy je i dřevovýroba, dodávající dřevěné díly, které pak dále zpracováváme a měníme je v to, co z DIDAWOOD dělá to, čím je.

Až si příště sednete ve městě na lavičku, která zajistila vašemu sezení pohodlnost, pomyslete na to, že dřevěné odřezky z nich, jsou námi využívány mnohem lépe, než si jen dokážete představit.