Bez obalu Ostrava

Máme naskladněno! Prodej zahájen.

***

Naše poslední profese než jsme se rozhodli otevřít bezobal byl
řidič kamionu. Práce je to náročná, ale člověk díky ni má možnost náhlednout do způsobů života obyvatel jiných zemí. Stále jsme se podivovali nad neskutečným nepořádkem kolem silnic v zahraničí a téma odpadovosti, se nám neználkům pomalu začala přibližovat. Třídění odpadu a úklid bylo samozřejmostí, ale o tom, že odpad nemusí vůbec vzniknout jsme neřešili. Ve stejné době jsme začali ochutnávat kvalitní jídlo, které v ČR tou dobou nebylo vůbec či nebylo běžně k dispozici. Zvykli jsme si na dobré chutě a hledali je u nás. Jednoho dne jsem vykládala kamarádce příběh o prodejci zeleniny, kterého jsem namotivovala, aby zákazníkům na brambory od hlíny nabízel použité tašky, kterých má určitě doba plnou skříň. Díky této historce přišla kamarádka s myšlenkou otevřít bezoobalový obchod. To bylo ono! Pustili jsme se do práce a vzniklo místo, kde si vy můžete přijít nakoupit nejen dobré potraviny a my od vás na oplátku zase získat informace ohledně ekologické tématiky, za což jsme moc vděční.

***

Náš e-shop slouží jak k urychlení čekací doby na prodejně, tak k rozvozu v okruhu 15 km od prodejny.

Více informací naleznete zde.

***

Prodejna bez obalu

Zaměřujeme se především na zboží v bio kvalitě, tzn pěstováno
ekologicky, bez zbytečné chemie. Vše navíc nasypáváme do obalů zákazníků, abychom zbytečně nepodporovali nadužívání jednorázových plastů. Využít můžete své již použité obaly nebo látkové pytlíky, sklenice, různé dózy.
Načepovat si můžete i ekologickou drogerii.

Více naleznete na stránkách zde.

Kontaktní informace:

Kamennou prodejnu najdete na adrese:

Tyršova 1683/20
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Otevírací doba prodejny:
PO: 9 – 13  14 - 18
ÚT: 9 – 13  14 - 18
ST: 9 – 13  14 - 18
ČT: 9 – 13  14 - 18
PÁ: 9 – 13  14 - 18
SO: 10 – 13

info@bezobalu-ostrava.cz

+ 420 770 635 612

***

Jste bezobalová prodejna a ještě jsme vás nestihli oslovit? Můžete zavolat +420 737 282 783 nebo nám napsat a my vám poskytneme aktuální informace o spolupráci.