O projektu

Aneb, jak to bylo, pohádko, když se vážený partner rozhodne spojit s kreativní duší, designérkou, které tím plní její sen. Sen se transformuje v projekt DIDAWOOD. Projekt zaměřený na ne jen tak obyčejné hry pro děti a dospělé, prostě hračky s přesahem.

Hračky, co myslí ekologicky.

Na počátku projektu, roku 2019, stojí firma EGOÉ kovo (kovocité) a velké srdce designérky MgA. Moniky Lackové. Firma EGOÉ kovo (Kovocité) projekt zaštiťuje a maximálním způsobem podporuje. Projekt organicky nabývá života a oslovuje čím dál širší skupinu milovníků her, zábavy a zdravého přístupu.

Hlavním zdrojem k realizaci tvorby projektu DIDAWOOD je dřevěný odpadní materiál vznikající při výrobě městského mobiliáře. Z úcty k přírodním zdrojům se snažíme rehabilitovat zbytkový materiál pro vznik prvotřídních hraček pro děti i dospělé a didaktických pomůcek.

Nezůstáváme však pouze u dřeva. Výroba prochází od svého zrodu vývojem. Výsledkem je spolupráce s dalšími českými firmami disponující zbytkovými i odpadními materiály, které využíváme pro tvorbu obalů, předloh a dalších nezbytných doplňků.

Nejsme jen partička kreativců. O spolupráci žádáme i odbornou veřejnost a pedagogy.

Spokojenost a radost dětí i rodičů je pro nás hlavním hnacím motorem.