Kladete si otázku, jak a z čeho vznikají naše produkty?

Dřevovýroba firmy EGOÉ kovo (kovocité) dodává dřevěné díly, které pak dále zpracovávají. Díky tomu disponuje výroba zbytky materiálů, dřevěným odpadem, z velké části využívaným jako palivo. Nápad, využít tento odpad udržitelně, ke zpracování her, hraček a didaktických pomůcek, okamžitě nabyl reálných kontur. Výroba se začala nastavovat takřka okamžitě!

Hlavním výrobním programem firmy EGOÉ kovo (kovocité) jsou výrobky značek Egoé, mmcité, AITAA, Kompan a dalších. Jejich výrobky najdete od Dubaje až po Himálaj. Ať už se jedná o přístřešek, městský mobiliář, dětská hřiště či venkovní nábytek.

Firma zajišťuje ucelenou dodávku. Od konzultace prvotního nápadu, úprav výkresové dokumentace, přes výrobu, logistiku, montáž ke kompletnímu servisu. A to po celém světě. Váží si tradic a staví na poctivé řemeslné práci.

Podílí se na vývoji nových materiálů, cizí jim nejsou ani pojmy jako internet věcí či Průmysl 4.0. Snaží se minimalizovat zátěž na životní prostředí, ale ekologické a ekonomické parametry musí být zohledňovány společně, od samého začátku. Princip, kterému říkájí ECO 2.0.

Princip ECO 2.0 = projekt Didawood = dřevovýroba EGOE kovo

Aktuálně nezůstáváme jen u zpracování dřevěného odpadu. Naší snahou je využít i jiné zbytkové materiály značky EGOÉ.

***

***

"Až si příště sednete ve městě na lavičku, která zajistila vašemu sezení pohodlnost, pomyslete na to, že dřevěné odřezky z nich, jsou námi využívány mnohem lépe, než si jen dokážete představit."

***