BOUT bezobalová prodejna

Máme naskladněno! Prodej zahájen.

***

Jmenuji se Terka a založila jsem bezobalový obchod Bout. Aktuální stav naší přírody a našich myslí mě donutil k tomu, abych začala něco dělat. Nejsem dobrodruh, abych jela čistit oceány ani nejsem technolog, který by vymyslel převratné řešení, jak se s odpady vypořádat. Nejprve jsem začínala sběrem odpadků, ale pak jsem si uvědomila, že je potřeba být o krok napřed. Je potřeba předcházet vzniku odpadu a nenosit si ho domů.

Nyní chceme pomoci českým domácnostem zbavit se zbytečného plastu a chemie a snížit produkci odpadu. Ukázat, že ekologické může být ekonomické.
Základem je bezobalový obchod potravin i drogerie a surovin pro domácí výrobu.

***

Bezobalový obchod

Jsme samoobslužný bezobalový obchod. Nabízíme čerstvé a trvanlivé potraviny v bio i konvenční a cenově dostupné kvalitě. Dále ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku, suroviny na jejich výrobu a naši nabídku stále rozšiřujeme. Podporujeme drobné české výrobce a umělce, najdete u nás i rukodělné výrobky, šperky a obrazy.

Nejsme jenom obchod, s našimi zákazníky sdílíme zkušenosti v zero waste snažení, a tak si k nám můžete kdykoliv přijít pro radu. Vaše děti se mezitím zabaví v dětském koutku. Pořádáme workshopy a komunitní akce, věnujeme se charitě a organizujeme sbírky.

Více naleznete na stránkách zde.

Kontaktní informace:

Kamennou prodejnu najdete na adrese:


Nitranská 918/14
130 00 Praha 3 – Vinohrady

Otevírací doba prodejny:
PO: 10 – 19
ÚT: 10 – 19
ST: 10 – 19
ČT: 10 – 19
PÁ: 10 – 19
SO: 10 – 14

info@bout.cz

Terka Kovalčíková +420 702 462 643

***

Jste bezobalová prodejna a ještě jsme vás nestihli oslovit? Můžete zavolat +420 737 282 783 nebo nám napsat a my vám poskytneme aktuální informace o spolupráci.