Dětský vak První afričan!

Design konceptu Monika Lacková. Grafická podoba slona Martin Krkošek, dílna UUtěrky.

Máme rádi zvířata

Teď můžete být originální až na zádech! Na podporu ZOO Zlín jsme vytvořili vak s potiskem vzácného slůněte afrického. Ať už vyrážíte na výlet, nákup nebo třeba na hřiště, bez vaku se vaše ratolesti neobejdou. 

Vak je vyroben s myšlenkou udržitelnosti a to ze zbytků látek, šňůr a odpadů kůže. Ani kousek nepřijde nazmar.

***

Z každého zakoupeného dětského vaku se slůnětem přispějete 100 Kč na slony africké.

***

Vak pro malé dobrodruhy

Gymsack, batůžek, sportovní pytlík nebo zkrátka vak na záda. Co se vejde do vaku s afričanem? Vše, co děti potřebují mít při sobě na výletě nebo procházce. Svačinka, pití, plyšový kamarád. Každý podle svého gusta. 

Jednoduchý vak s vnitřní kapsou je vyroben z kvalitních a odolných potahových látek, které jsou pevné a pro děti ideální. Šnůry ze zbytků lan nebo popruhů jsou protaženy přes kožené tunýlky. Ještě pořádně utáhnout…” A může se jít ven, vstříc dobrodružství a poznání.

Inspirací nám je první africké slůně v České republice

První africké slůně v České republice se má čile k světu. Sameček slona afrického se narodil 6.6.2021. Sloník je jako děti velmi zvídavý, všude chce být a napodobuje dospělé. Když ho pouští do výběhu, dává najevo nespoutanou radost, vždy letí jako raketa, válí se v písku, natahuje se po okusech, hraje si s větvičkami. Když chovatelky sprchují mámu Kali, odstrkuje její chobot a sám chce vodu. Roste z něj prý velká osobnost.

Podporujeme ZOO Zlín

Mami, tati, jdeme do ZOO! 

V Zoo Zlín za jeden den skutečně procestujete celý svět! Patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Zlínská zoo je jedinečným místem, kde uvidíte zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. Ptáci žijí v ptačích voliérách, které připomínají jejich domovinu, savci jsou vystavováni v přírodních expozicích. Říká se, že Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Za branami ZOO na vás čekají různá zvířata, která jsou ve volné přírodě před vyhynutím. Učime děti o přírodních zákonitostech, ekologii, otevíráme obzory a prohlubujeme znalosti. ZOO už není jen Noemovou archou. 

Máme rádi zvířata a spolupracujeme se ZOO Zlín. Rozhodli jsme se prostřednictvím našich produktů podpořit jejich úsilí a tvrdě vynaloženou práci. 

Produkt je vyroben HANDMADE, v malých sériích.

Obrázek na vaku je potištěn sítotiskem, ekologickými barvami.

Podařilo se nám zpracovat zbytky látek firmy Lumco spol. s.r.o., zbytky šňůr firmy Vemat-CZ a odřezky kůže KUMO Jablůnka.

Vše je vyrobeno v České republice.