Dominové hry s stavebnice

Naše dominové hry mají vtip a naše stavebnicové domina jsou dráhy, které májí spád! A nejen to. Domina můžete stavět libovolně na sebe, vytvářet úkryty pro zvířata nebo si je zkrášlit svou vlastní kresbou.


Dominová dráha maxi + dárek

... tohle není Domino - to je dráha, která má spád!

Z našich herních dominových kamenů můžete vyskládat tu nejdelší a nejrafinovanější dráhu. Vaše dráhy se mohou vlnit, točit, klikatit a větvit na tisíc způsobů.

150 kostek nabízí i další možnosti her. Podle našich předloh v návodu si postavte ZOO, zahradu, farmu nebo dům, který můžete zabydlet nejrůznějšími zvířátky z naší sady DOMINO MAXI ZVÍŘÁTKA.

Dominová dráha v malém balení

Naše dřevěné kameny jsou navrženy tak, aby se z nich dala naskládat zábavná dominová dráha. Z dominových kamenů můžete sestavovat různé tvary drah dle vlastní fantazie, ale i zkusit podle našich 9 obrázkových předloh s použitím všech 50 kostek udělat třeba hada, šneka, potrubí, emko, aj.

Naše domino - to je dráha, která má spád! Víte, že rozestupy mezi kostkami určují rychlost spádu? V návodu najdete i několik inspirací. Vyzvi ke hře třeba ségru a zkuste závody ve dvou. Kdo bude rychlejší?

Dominová dráha s rošťáky

... naše dřevěné hrací kameny jsou navrženy tak, aby se z nich dala naskládat zábavná dominová dráha. Podle obrázků v návodu můžeš zkusit s použitím všech 50 kostek udělat třeba hada, šneka, potrubí, emko, aj. Časem jistě objevíš vlastní cesty a nápady. Věříme tomu my a jistě i vy.

Věděli jste, že rozestupy mezi kostkami určují rychlost spádu? Zkuste závody ve dvou, kdo bude rychlejší? Mezi 50 kostkami najdete i partičku rošťáků. Tondu, Radka, Lumíra, Julču a Maxe - to jsou ti praví, kteří za vás každou dráhu s chutí „odpálí“!