Pokojíky s příběhem

Jsou herní sady s 10 tématickými příběhy. Přečtěte dětem námi vytvořený příběh a nechte jejich představivost pracovat. Každý příběh i výběr hlavních postav je jedinečný. A nejsou to jen postavy a vystřihovánky, které si děti zamilují!  Hlavním cílem hry je postavit figurkám obydlí a stát se tak Mistry staviteli.

Tvořte nové stavby a propojujte příběhy!

Tématické herní sady Pokojíky s příběhem jsou nedílnou součástí souboru her Mistři stavitelé. 10 tématických příběhů dodává charakter všem stavbám a obrázkové domino s vystřihovánkami osobitost

***

Učíme sázet stromy

Představte si, Teta Ina je zapálená pro každou dobrou věc. Chce vytvořit kus nového lesa, a tak se rozhodla sázet stromky. Zasadit les se ale nedá za jeden den! 

Výtvarné umění a jeho múzy

Kamil je umělec a kromě toho, že je malířem pokojů, maluje i velice zajímavé obrazy. Se svou milou Květuškou bydlí v malém domku s prostorným ateliérem a garáží.

Vztahy mezi generacemi

Babička s dědou a kočkou Mindou bydlí v malé dřevěné chatě u jezera Malý záliv. Každou neděli je chodí navštěvovat vnučka Alča a její chundelatý přítel Haryk.

Krása přírody a nové zážitky

Horský hotel Bedřich se nachází na kopci jménem Slatina. Všude, kam oko dohlédne, jsou vidět vzrostlé buky, duby a habry. Hotýlek je vyhledávaným cílem nejen nadšenců pro turistiku a sport, ale i obyčejných lenochů.

Potkáváme se s přáteli 

Sestry Líza a Bára Šípkovy si hned po probuzení zacvičí svou oblíbenou jógovou sestavu a odchází do kavárny. Hned u vchodu vás přivítá vůně linoucí se z rozkvetlého růžového keře.

Hudba, tanec a zábava

Majitel vyhlášené restaurace, písničkář Marek Rukavica, má dneska veliký den. Bude hrát na zahajovacím koncertu a tím odstartuje zimní sezónu. Marek se moc těší na reakce hostů. Dneska prostě musí všechno klapnout.

Příjemná a pohodová atmosféra

Čajovna pana Ponga, je malý, částečně prosklený domeček na okraji města. Příjemnou atmosféru navozuje vůně santalového dřeva. Pan Pong je usměvavý chlapík, který k nám přicestoval z japonského ostrova Honšú.

Sportovat je zdravé  

Bílovecká sokolovna je prostorná tělocvična, která se nachází nedaleko Bíloveckého parku. Odpoledne tu můžete oknem zahlédnout cvičence z kurzu tai-chi a každý čtvrtek se zde schází partička na volejbal.

Staráme se o své blízké

Miminko Pepina bydlí se svými rodiči v bytě panelového domu na rohu Jabloňové ulice. Tatínek Jonáš je architekt a velký detailista. Maminka Stela se stará o Pepinu a občas vypomáhá jako veterinářka.

Pečujeme o zvířata

Uprostřed sadu, kde roste kiwi má Nšoči malý domek. Bydlí tam spolu se svými zvířecími kamarády. Hned u vstupu má samostatný pokojík pejsek Kšanda.