Pokojíky s příběhem

Jsou herní sady s 10 tématickými příběhy. Přečtěte dětem námi vytvořený příběh a nechte jejich představivost pracovat. Každý příběh i výběr hlavních postav je jedinečný. A nejsou to jen postavy a vystřihovánky, které si děti zamilují!  Hlavním cílem hry je postavit figurkám obydlí a stát se tak Mistry staviteli.

***

Tvořte nové stavby a propojujte příběhy!

Tématické herní sady Pokojíky s příběhem jsou nedílnou součástí souboru her Mistři stavitelé. 10 tématických příběhů dodává charakter všem stavbám a obrázkové domino s vystřihovánkami osobitost.

***

Mobilhouse pro tetu a Grétu

Představte si, Teta Ina je zapálená pro každou dobrou věc. Chce vytvořit kus nového lesa, a tak se rozhodla sázet stromky. Zasadit les se ale nedá za jeden den! 

Dům pro malíře

Kamil je umělec a kromě toho, že je malířem pokojů, maluje i velice zajímavé obrazy. Se svou milou Květuškou bydlí v malém domku s prostorným ateliérem a garáží.

Chata pro babičku a dědu

Babička s dědou a kočkou Mindou bydlí v malé dřevěné chatě u jezera Malý záliv. Každou neděli je chodí navštěvovat vnučka Alča a její chundelatý přítel Haryk.

Horský hotel Bedřich

Horský hotel Bedřich se nachází na kopci jménem Slatina. Všude, kam oko dohlédne, jsou vidět vzrostlé buky, duby a habry. Hotýlek je vyhledávaným cílem nejen nadšenců pro turistiku a sport, ale i obyčejných lenochů.

Kavárnička u Růženky

Sestry Líza a Bára Šípkovy si hned po probuzení zacvičí svou oblíbenou jógovou sestavu a odchází do kavárny. Hned u vchodu vás přivítá vůně linoucí se z rozkvetlého růžového keře.

Restaurace s tanečním sálem

Majitel vyhlášené restaurace, písničkář Marek Rukavica, má dneska veliký den. Bude hrát na zahajovacím koncertu a tím odstartuje zimní sezónu. Marek se moc těší na reakce hostů. Dneska prostě musí všechno klapnout.

Tchaj room boom

Čajovna pana Ponga, je malý, částečně prosklený domeček na okraji města. Příjemnou atmosféru navozuje vůně santalového dřeva. Pan Pong je usměvavý chlapík, který k nám přicestoval z japonského ostrova Honšú.

Sokolovna Bílovice

Bílovecká sokolovna je prostorná tělocvična, která se nachází nedaleko Bíloveckého parku. Odpoledne tu můžete oknem zahlédnout cvičence z kurzu tai-chi a každý čtvrtek se zde schází partička na volejbal.

Pepina a celá její rodina

Miminko Pepina bydlí se svými rodiči v bytě panelového domu na rohu Jabloňové ulice. Tatínek Jonáš je architekt a velký detailista. Maminka Stela se stará o Pepinu a občas vypomáhá jako veterinářka.

Zahradní domek

Uprostřed sadu, kde roste kiwi má Nšoči malý domek. Bydlí tam spolu se svými zvířecími kamarády. Hned u vstupu má samostatný pokojík pejsek Kšanda.