Radek Leskovjan

Již několik let jeho život naplňuje kreslení a animace. Jeho tvorbu zdobí originální, vtipné a nápadité postavičky. V posledních letech se nadchl designem interiéru a architekturou.

V roce 1996 založil firmu UAX! Jeho značka je postavena na charakteristické kresbě. Při výrobě klade velký důraz na detaily, ruční práci a tradici. Trička se tisknou nejstarší metodou tisku, a to ručním síťotiskem. Používá výhradně švýcarské barvy na vodní bázi s mezinárodním certifikátem GOTS, což znamená, že jsou barvy ekologické, neznečišťují životní prostředí a nezpůsobují alergie.

S oblibou se věnuje projektům odpovědným k životnímu prostředí.

Více o Radkovi zde.

Radek Leskovjan (1974) je grafický designér a majitel značky UAX!. Jeho život je kreslení a design, nesoucí v sobě vtip, hravost a zodpovědnost. Přesně jako i projekty, na kterých pracuje. Personalizované motivy a tvorba korporátní identity se těší oblibě ve firmách jako Hyundai, Kovocité, Mrózek. 

Aktuálně se pyšní třemi prestižními architektonickými tituly Stavba roku 2020, Stavba Moravskoslezského kraje 2019 a čestné uznání Zahrada Doteku krajiny v soutěži Zahrada roku 2020.

Mimořádným projektem s ušlechtilou myšlenkou je největší designové RE-USE centrum v české a slovenské republice, které se nachází v areálu OZO Ostrava, který je lídrem na trhu ve zpracování odpadů.

V současnosti jeho postavičky zdobí kroket Didawoodu. 

Vytvořeno Radkem pro Didawood