Taška s dlouhým uchem a žirafou

Design konceptu Monika Lacková. Grafická podoba žirafy Martin Krkošek, dílna UUtěrky.

Máme rádi zvířata

Taška s dlouhými uchy má jednoduchý design s motivem žiraf ze ZOO Zlín. Látková taška je snadným řešením, jak nahradit zbytečné jednorázové plastové tašky. Díky dlouhým uchům se vám bude pohodlně nosit nejen na nákupy, ale třeba na pláž nebo na procházku. 

Taška je vyroben s myšlenkou udržitelnosti a to ze zbytků látek.***

Z každé zakoupené tašky s žirafou přispějete 50 Kč na žirafy Rothschildovy .

***

Inspirací nám byly žirafy Rothschildovy.

Expozici afrických savan dominuje velký pavilon ve tvaru domorodé chýše. Je unikátní nejen svým vzhledem, ale také koncepcí. Stal se totiž společným domovem pro obyvatele travnatých plání - žirafy Rothschildovy, zebry bezhřívé, kudu velké, prasata savanová a pštrosy dvouprsté. 

Zvířata zde můžete pozorovat z neobvyklé perspektivy. Venkovní výběh i pavilon totiž lemuje vyvýšená trasa, žirafám se tak podíváte přímo do očí. A pokud toužíte po ještě intenzivnějším zážitku, navštivte novou žirafí vyhlídku s názvem Twiga Snack. Žirafy budete mít takřka na dosah ruky a navíc si je ve vybraných časech můžete i nakrmit.

Přehled krmení najdete v odkazu zde.

Podporujeme ZOO Zlín

Mami, tati, jdeme do ZOO! 

V Zoo Zlín za jeden den skutečně procestujete celý svět ! Patří k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Zlínská zoo je jedinečným místem, kde uvidíte zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich původního prostředí. Ptáci žijí v ptačích voliérách, které připomínají jejich domovinu, savci jsou vystavováni v přírodních expozicích. Říká se, že Zoo Zlín patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.

Za branami ZOO na vás čekají různá zvířata, která jsou ve volné přírodě před vyhynutím. Učime děti o přírodních zákonitostech, ekologii, otevíráme obzory a prohlubujeme znalosti. ZOO už není jen Noemovou archou. 

Máme rádi zvířata a spolupracujeme se ZOO Zlín. Rozhodli jsme se prostřednictvím našich produktů podpořit jejich úsilí a tvrdě vynaloženou práci. 

***

Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.

Obrázek je potištěn sítotiskem ekologickými barvami.

Vše je vyrobeno v České republice.