Kdo hledá ten najde!

My našli Vemat - CZ,  dodavatele šňůrek, šnůr a lan pro naše produkty. Baví nás propojovat se s firmami, kde je ochota a vstřícnost na prvním místě. Proto jsme se dohodli nejen na dodávání šňůr, ale také na zpracovávání odpadního a zbytkového materiálu. Jsme zase o krok blíže k plnění našeho snu. 

***

VEMAT-CZ, rodinná firma navazující na stoletou tradici

VEMAT-CZ je rodinná firma s garážovými začátky v 90.letech, jež dokázala navázat a upevnit tradici textilní galanterie ve Slezsku. Záběr výroby je široký a dokáže pružně uspokojit poptávku trhu v různých oblastech až po koncové zákazníky, kteří se věnují rukodělným pracem. Firma se zaměřuje zejména na výrobu polyesterových a bavlněných oděvních šňůr, okrouhlých pruženek, plochých prádlových pruženek, sportovních šněrovadel, švihadel a dále pak na výrobu žaluziových šňůr, různých technických šňůr, lan, lanek, gumolan a novodobě vyrábí i rouškové gumičky.

Ve snaze být nezávislý na dodavatelích se firma vrhla do výroby vlastních papírových kotoučových cívek pro adjustaci výrobků z oblasti textilní galanterie. Cívky vlastní výroby jsou využívány pro adjustáž zboží a zároveň jsou nabízeny dalším výrobcům textilní galanterie.

Jako každá výroba i ta ve VEMAT-CZ se neobejde bez zbytkového materiálu a výrobků 2. jakosti. Máme velmi blízko k přírodě a naše snaha chovat se hospodárně k přírodním zdrojům nám dává prostor pomáhat a darovat tam, kde se zbytkový materiál využije „bezezbytku“. 

Více o Vematu na www.vemat.cz.

***