Zvířata v ZOO

Design konceptu Monika Lacková. Autor příběhu, grafická podoba domina a knížky dílna UUtěrky.

Seznamte se s tématickou herní sadou Zvířata v ZOO, maxi obrázkovými kameny, mini knížkou a vystřihovánkami. A nejen to!

***

Tématické herní sady jsou nedílnou součástí souboru her Ze života zvířat. 5 tématických příběhů dodává charakter všem stavbám a obrázkové domino s vystřihovánkami osobitost.

***

Podporujeme čtení dětí, vymýšlíme tématické herní sady!

Tématické příběhy jsou základním stavebním kamenem naší hry. Chceme prohlubovat vztah mezi rodiči a dětmi, ne jen při společné hře, ale také ve společné komunikaci.

V ZOO před „otvíračkou”

*** Luděk a Ivan pracují v zoo. Čistí a opravují výběhy pro zvířata. Jako první úkol dostali opravit vylomený sloupek u gazel.***

Toto je krátký úryvek z příběhu V ZOO před „otvíračkou”. Malí nadšenci stojí před branami ZOO a vyhlížejí své oblíbené zvířátko. Ale, co všechno se musí obstarat než do ZOO vstoupí první návštěvníci? Kompletní příběh děti najdou v přiložené knížce. 

U příběhu je důležité nechat děti poslouchat, vyslechnout si vyprávění o hlavních hrdinech a pak se zamyslet. Něco konkrétního vytvořit pro svou hru. Proto každý konec příběhu končí otázkami a úkoly k vypracování, např. "Postav z kostek svou vlastní ZOO a vytvoř výběh pro vybrané zvíře." nebo "Které zvíře ze ZOO je tvé nejoblíbenější?"

Rozvíjíme jemnou motoriku a podněcujeme fantazii

Při hraní s našimi produkty se děti lépe koncentrují, učí se trpělivosti, podněcují dětskou fantazii a rozvíjí si jemnou motoriku. Pomocí hry a příběhu ze života zvířat spojujeme rodiče (prarodiče) s dětmi. 

Jak na to?

Pro začátek sáhněte po velkém balení dominové dráhy. Domina se mávnutím kouzelného proutku změní ve stavební kostky. Papírový návod u domin obsahuje 4 prostředí, kde zvířata bydlí, Největším kreativcům postačí jejich vlastní představivost a jednotlivé stavební díly.

Když máte postaveno, můžete začít stavbu zaplňovat a zkrášlovat. Každý příběh má své postavy v podobě obrázkových domin. Tato herní sada se pyšní pracovníkem Luďkem, pracovníkem Ivanem, žebříkem, gazelou, hrochem, opicí, žirafou, tuleňem, velbloudem, lvem, lenochodem, slonem a krokodýlem .

Součástí balení jsou i vystřihovánky, které originálním způsobem doplní celou stavbu. Děti tak nejen pracují na své kreativitě, ale zdokonalují i práci s nůžkami.

Vše je vyrobeno HANDMADE, v malých sériích.

V balení naleznete 14 obrázkových domin, papírovou knížku s návodem a popisem postav, vystřihovánku a plátěný pytlík.

Obrázky na dominech jsou vytvořeny laserem.

Hračka je vhodná pro děti od 2 let a získala certifikaci od ITC Zlín.

Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného tropického dřeva jatoby. Obal z plátna ze 100% bavlny. Knížka a vystřihovánka z papíru. Obojí tištěno ekologickými barvami.

Vše včetně obalu je vyrobeno v České republice.

Půdorys ZOO