NEobyčejné kostky

Neobyčejně nápadité kostky, boří zavedené stereotypy a oživují hru dítěte. Výhodou je jejich flexibilita. Můžete stavět dle kontrastů, napojovat jednotlivé velikosti a v neposlední řadě se dají propojit s jinými hrami z naší nabídky.

#originaldesign #edukace #hra #slabozrací #rozvojpředstavivosti #handmade #udržitelnost #zerowaste

***

Neklademe meze obrazotvornosti

Tato herní hra neklade meze obrazotvornosti, ale naopak je výbornou pomůckou pro rozvoj představivosti. Díky výraznému kontrastu světlé a tmavé barvy ji můžeme vřele doporučit i slabozrakým.

Vlajková řada Mistři stavitelé je soubor her. Chceme, aby se naše produkty daly kombinovat a propojovat. Stavební kostky s látkovou podložkou poslouží k vybudování pokojíků, domů, kaváren a chat. A to není vše! Tématické sety domin pak celou stavbu zútulní a vytvoří příběh, který mohou režírovat samotné děti. Do hry je možné zapojit celkem 130 obrázkových domin z 10 obydlí.

Série Ze života zvířat je soubor her. Kde zvířata bydlí a co dělají? Na tuto otázku vám odpoví naše tématické herní sady s příběhem. Dominová dráha se pod rukama dětí změní ve stavební dílky a zvířata na dominech dle dětské fantazie vzniklé stavby zabydlí,