NEobyčejné kostky

Neobyčejně nápadité kostky, boří zavedené stereotypy a oživují hru dítěte. Výhodou je jejich flexibilita. Můžete stavět dle kontrastů, napojovat jednotlivé velikosti a v neposlední řadě se dají propojit s jinými hrami z naší nabídky.

***

Kostky s půdorysem + dárek

... herní sada 76 kostek, která Vaše děti doslova promění v malé architekty.

Krom dřevěných kostek z odpadních materiálů zde naleznete i půdorysy pokojů, plátěné schéma v poměru 1:1, které můžete využít pro inspiraci či se učit základy stavitelství, krok za krokem. A tak si můžete postavit třeba Kavárničku u Růženky, Horský hotel Bedřich nebo Tchaj room boom. 

Jednotlivé stavební dílky jsou koncipovány tak, aby se daly krásně propojovat. Vzniká tak možnost elementy jednoduše provázat. A nezapomínejte, fantazii se meze nekladou!

Dominová dráha maxi + dárek

... tohle není Domino - to je dráha, která má spád!

Z našich herních dominových kamenů můžete vyskládat tu nejdelší a nejrafinovanější dráhu. Vaše dráhy se mohou vlnit, točit, klikatit a větvit na tisíc způsobů.

150 kostek nabízí i další možnosti her. Podle našich předloh v návodu si postavte ZOO, zahradu, farmu nebo dům, který můžete zabydlet nejrůznějšími zvířátky z naší sady DOMINO MAXI ZVÍŘÁTKA.

Mozaika kontrasty

... Této důmyslně promyšlené hře propadnou nejen děti, ale rozhodně se velmi dobře zabaví také maminky, tatínci a třeba i babičky. Vhodná je i pro slabozraké.

Sada  obsahuje 100 ks čtvercových kostek světlé a tmavé barvy. Díky jednoduchému principu kladení světlých a tmavých ploch, může každý hráč vytvářet nekonečné množství obrázků a staveb.

Hra je podpořena 2 leporely s předlohami na téma příroda a město, obrazce a květy. Nemusíte se však vůbec držet navrhovaných předloh, je čistě na vás, co z našich kostek, z odpadního materiálu, zkonstruujete.

Mozaika kontrasty v krabici

Připravujeme pro vás. Již brzy v prodeji.