Soubor her Mistři stavitelé

Vlajková řada Mistři stavitelé je soubor her. Chcete se stát mistrem stavitelem? Protože jsou naše produkty kompatibilní, můžete je navzájem spojovat. Začněte stavět s našimi kostkami, kombinovat jednotlivé stavby a propojovat příběhy. Stavební kostky s látkovou podložkou poslouží k vybudování pokojíků, domů, kaváren a chat. Tématické sety domin pak celou stavbu zútulní a vytvoří příběh, který režírují samotné děti. Pro hru jsme připravili 130 obrázkových domin  a 10 pokojíků s příběhem.

Co můžeme navzájem kombinovat?

Kostky s látkovou podložkou potištěnou půdorysem + vybrané postavičky Obyvatelé pokojíků + tématické herní sady Pokojíky s příběhem.

***

Stavíme pokojíky

Prvním krokem je postavit a protože stavět není jen tak, podali jsme dětem pomocnou ruku v podobě látkové podložky s potištěným půdorysem na jedné straně. Druhou jsme nechali čistou pro stavbu dle našich 10 předloh z návodu. Samotné stavební dílky jsou koncipovány tak, aby se daly na sebe napojovat a stavění šlo dětem pěkně od ruky.

Druhým krokem je zabydlet. Malí i velcí stavitelé mohou popustit uzdu představivosti a nechat ocitnout naše vybrané postavičky v pokoji horského hotelu, posilovně nebo kavárně.

Vymýšlíme příběhy

Výběr obyvatel nám nestačil a proto jsme se rozhodli vytvořit ke každému z 10 pokojíků vlastní příběh a postavě dát její jedinečný charakter. Prostory děti zabydlí 13 obrázkovými dominy. A nejsou to jen hlavní postavy příběhu, které si děti zamilují!