Osobností našeho golf kroketu se stal pan Ivo Marták

Pakliže jste pozorně četli, musíte souhlasit, že vymyslet již propracovanou hru, s letitou tradicí a svým hráčským zázemím, vůbec není jednoduché. I to jsou důvody, proč jsme oslovili pana Ivo Martáka, profesionálního hráče kroketu. Jemu se naše idea vytvořit kroket, co nejvíce se podobající asociačnímu - sportovnímu kroketu, velice zalíbila. 

***

Ruku dalo slovo a začaly vznikat první návrhy. Konzultace a zpětná vazba pana Martáka udávaly směr celého projektu. Nakonec vznikl kroket z kvalitního dřeva jatoby a akátu, doladěn nejen výrobně, ale i po stránce designu, s parametry profi kroketu. 

A tak se původní záměr a designerská vize, vytvořit zahradní kroket, volně vykrystalizovala ve sloučeninu asociačního-sportovního kroketu a golf kroketu. Proč? Golf kroket je v dnešních dnech hrou, která v rámci “volné zábavy” udává směr. Těší se čím dál větší oblibě a bývá odpočinkovým relaxem i pro hráče na profesionální úrovni. Jeho pravidla jsou svižnější a zábavnější. 

Panu Martákovi a Tomáši Vrtnému největšímu znalci pravidel kroketu v ČR a člena disciplinární a rozhodčí komise Asociaciace Českomoravského kroketu, který pro nás napsal pravidla hry na míru, vděčíme za to, že je náš kroket vlastně poloprofesionální hrou. Nejen to! Naše hrací hole jsou tak propracované, že se vůbec nemusíte bát troufnout si zahrát i proti profesionálnímu hráči!

Výsledkem jsou 2 sady kroketu s jedním či 2 holemi, brankami, kolíkem, vakem a návodem s pravidly hry. 

Vše je vyrobeno HANDMADE v malých sériích. Myslíme si totiž, že lidskou zručnost stroj nenahradí.