Domino, pryč s puntíky!

Jsme rebelové proti všednosti. U nás nenajdete klasické domino s puntíky. Vyrábíme domino kameny s neotřelým a vtipným motivem. Každá figurka má svůj příběh a obydlí, ve kterém ožívá. Vaše děti se tak rázem mohou ocitnout v horském hotelu nebo v posilovně či kavárně. Představivosti se meze nekladou. 

#originaldesign #edukace #hra #podporačtení #rozvojpředstavivosti #handmade #udržitelnost #zerowaste

***

Chceme, aby se naše produkty daly kombinovat a propojovat. Stavební kostky s látkovou podložkou poslouží k vybudování pokojíků, domů, kaváren a chat. A to není vše! Tématické sety domin pak celou stavbu zútulní a vytvoří příběh, který mohou režírovat samotné děti. Do hry je možné zapojit celkem 130 obrázkových domin z 10 obydlí.

Betlém či jesličky, zkrátka symbolický výjev biblického narození Ježíše Krista. Betlém obsahuje dřevěné postavičky svázané s tradicí, místem a příběhem. Součástí je krabička, která se mávnutím kouzelného proutku změní v kulisu a vytvoří tak perfektní dárek pro každého. 

Kde zvířata bydlí? Na tuto a jiné otázky vám odpoví naše tématické herní sady. Dominová dráha se pod rukama dětí změní ve stavební dílky a zvířata na dominech oživí dětská fantazie. Do hry je možné zapojit celkem 70 obrázkových domin z našich 5 příběhů.

Naše dominové hry mají vtip a naše stavebnicové domina jsou dráhy, které mají spád! Domina můžete stavět libovolně na sebe, vytvářet úkryty pro zvířata nebo si je zkrášlit svou vlastní kresbou.

EDU domino

Přibližte i těm nejmenším dětem svět včel, bylinek nebo zvířat. Krabička spolu s didaktickými kartičkami povede krok po kroku vašeho malého badatele.

Připravujeme pro vás.