Zahradní hra KROKET

Už jste někdy hráli kroket? A víte, že kroketu jsou tři druhy? Že je to hra s pořádnou porcí historie a že nevznikla v Anglii, jak si možná myslíte? Věděli jste snad, že kroket byl v roce 1900 poprvé zařazen mezi disciplíny Olympijských her? Možná si kladete otázku, jak složité je propracovat již existující zahradní hru tak, aby byla zajímavá a hravá… Pojďme se na to společně podívat. Jak se říká, pěkně od Adama.

***

Golf kroket je jednodušší variantou asociačního kroketu. Hraje se se stejným vybavením jako asociační kroket. Hlavním principem hry je projíždění koulí vytyčenými brankami. Pravidla jsou snazší, svižnější a jednotlivé hry časově méně náročné. Díky tomu se stal golf kroket pro hráče i diváky velmi populární, a to nejenom v zahraničí, ale i v Česku!

Přejete si spíš tašku, než vak? Obojí je k mání! Pakliže raději sáhnete po tašce přes rameno… Pak by Vás mohl zajímat designérský počin Katky Vavrouškové. Navrhla tašku v několika barevných variantách, z pečlivě vybraného materiálu a s čistě prošitými stehy. Předností tašky je dno z překližky jako ochrana před hroty. Uzamykatelná kapsička s nepromokavými zipy na návod či jiné drobnosti.

“Co ti to čouhá z tašky?” ptá se kolemjdoucí. “Přece kroketové hrací hole!”

A aby to nebyla nuda a kroketové koule s holí jste od sebe bezpečně a pohodlně rozeznali, grafický designér firmy UAX, Radek Leskovjan, navrhl zdobení jednotlivých hracích elementů ručně kreslenými obrázky, které potěší děti i dospělé svým hravým a veselým designem.

***

Tento dárek je vhodný pro:

Výborný partnerský dárek, včetně firemního loga na míru.