Betlém s kulisami CZ/EN

Design konceptu a spolupráce na vývoji krabičky Monika Lacková, grafická podoba domina a krabičky, včetně vývoje dílna UUtěrky.

Betlém není jen město, které existuje na mapě, V symbolickém smyslu je Betlém místo, kde se zrodily Vánoce. Zvyky uznávané po generace, každým rokem dělají radost všem lidém dobré vůle. Rozestavte postavy, složte krabičku a zazpívejte si s nimi tradiční písničku.

Jiný kraj, jiný mrav. Toto rčení je sice pravdivé, ale pro Vánoce rozhodně neplatí. Betlém je důležitou tradicí nejen v České republice, ale i v zahraničí. Proto jsme vytvořili také verzi v anglickém jazyce. 

...

Naše krabička není ledajaká

Je to obal, který se nevyhazuje. Je nedílnou součástí produktu. Krabička, která se po rozložení a složení změní v kulisu. Dárkové balení na vložení originálního blahopřání. Prostě skvělý dárek, který si každý rok znova rádi rozbalíte.

...

Can you tell Caspar from Melchior and Balthazar?

We surely can! Thanks to our nativity set! The picture dominoes will make the Christmas atmosphere magical and labels will help you distinguish among the Three Wise Men. You can also look forward to the characters of Mary, Joseph and Baby Jesus. Moreover, there is a shepherd and his sheep, the local softie Tony, a cow and a donkey.

There’s no Christmas without carols. People have been singing them for hundreds of years to commemorate the extraordinary story of the birth of Jesus Christ. See the back side of the box for one of the most popular Czech Christmas carols. Sing it with your children and feel the Christmas spirit.

V balení naleznete 12 obrázkových domin. Balení je součástí výrobku a slouží jako kulisa.
The pictures on the dominoes are laser made
The toy is suitable for children from 2 years of age and has received certification from ITC Zlín.
Domina jsou vyrobeny z kvalitního a odolného tropického dřeva jatoby. Obal z papíru, ZERO WASTE, tištěno ekologickými barvami.
Made  in Czech republic